Susitikimas sveikatinimo tema – aptarti vykstantys projektai, nuveikti darbai ir pasiekti rodikliai
Šiandien savivaldybės posėdžių salėje vyko šiais metais paskutinis pasitarimas sveikatinimo tema.
Susitikime su mere Ausma Miškiniene dalyvavo savivaldybės ir privačių asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovai.
Susitikimas svarbus, o svarbiausios naujienos yra šios:
- Viena reikšmingiausių žinių – VšĮ Lazdijų rajono savivaldybės sveikatos centre stacionaraus gydymo paslaugos nenutrūks. Savivaldybės ir minėtos įstaigos vadovų dėtos pastangos išlaikyti šias paslaugas rajone pasiteisino, užtikrinant gyventojams reikalingą pagalbą.
- Pastebimas prevencinių programų įgyvendinimo augimas, lyginant su praėjusiais metais, didėja gyventojų įsitraukimas. Tikimasi, kad ir ateityje vis daugiau rajono gyventojų aktyviai naudosis prevencinėmis sveikatos priežiūros galimybėmis.
- Aptarti jau įgyvendinti bei planuojami infrastruktūriniai sprendimai šalia asmens sveikatos priežiūros įstaigų, pristatyti pasiekti rezultatai ir numatyti artimiausi darbai, gerinsiantys paslaugų prieinamumą bei patogumą.
- Dėmesys skirtas ir vykdomiems projektams – Savivaldybės sveikatos centre ruošiamos patalpos netrukus atvyksiančiam kompiuteriniam tomografui, taip pat pasirašyta sutartis dėl autobusiuko (elektromobilio) įsigijimo. Jis bus naudojamas asmens sveikatos priežiūros mobilios komandos specialistams vykti pas pacientus. Taip pat sėkmingai vykdomas ir UAB „Lazdijų sveikatos centras“ projektas, skirtas slaugos paslaugų teikimui pacientų namuose.
Informacija atnaujinta 2025-12-16 11:50
Lazdijų rajono savivaldybė