Pradžia

Susitikimas sveikatinimo tema – diskusijos ir pasiekimai

Susitikimas sveikatinimo tema – diskusijos ir pasiekimai

Šiandien Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko pirmasis šiais metais pasitarimas sveikatinimo tema. Susitikime dalyvavo savivaldybės ir privačių įstaigų dirbančių sveikatos srityje vadovai, specialistai ir svečiai.

Savivaldybės vicemeras Dalius Mockevičius dėkojo susirinkusiems ir su atstovais aptarė pagrindinius pokyčius asmens sveikatos priežiūros įstaigose:

  • Aptarti savivaldybės sveikatos centrui keliami rodikliai ir jų pasiekimas.
  • Asmens sveikatos priežiūros įstaigų atstovai aptarė paslaugų organizavimo klausimus pagal LR sveikatos apsaugos ministro patvirtintą tvarką.
  • Diskusijos metu iškelti aktualūs savivaldybės asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros iššūkiai, pasidalinta gerosios praktikos pavyzdžiais, pateikti pasiūlymai dėl paslaugų prieinamumo gerinimo.

Informacija atnaujinta 2025-03-25 15:25