Pradžia

Sveikinimas Lietuvos pasieniečiams

Sveikinimas Lietuvos pasieniečiams

Gerbiami Lietuvos valstybės sienos sergėtojai,

Birželio 29-oji – Jūsų profesinė šventė. Šią dieną prisimename nelengvą Jūsų darbą ir kilnią misiją – budėti Lietuvos sienos sargyboje.

Šiemet savo šventę pasitinkate sudėtingu, kupinu iššūkių ir taikos metui neįprastos įtampos metu.

Sveikindama Jus Lietuvos pasieniečių dienos proga, linkiu profesinės sėkmės, drąsos ir sumanumo vykdant kasdienes užduotis, tautiečių pagarbos ir įvertinimo. Tegul  Jus lydi sėkmė, puiki sveikata, artimųjų palaikymas ir meilė.

Lazdijų rajono savivaldybės merė                                       Ausma Miškinienė 

Informacija atnaujinta 2021-06-29 08:34