Sveikinimas miškininkams
Gerbiami miškininkai,
Rugsėjo 17-oji – Jūsų profesinė šventė, Miškininko diena.
Sveikindama gausų būrį mūsų krašto miškininkų, dėkoju už kilnų ir atsakingą darbą puoselėjant miškus: saugant sengires, sodinant jaunuolynus ir taip saugant mūsų planetą ateities kartoms.
Linkiu Jums ištvermės, sveikatos, asmeninės laimės. Niekuomet nepraraskite noro, motyvacijos puošti ir saugoti gimtojo krašto gamtą.
Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė
Informacija atnaujinta 2022-09-17 09:38
Lazdijų rajono savivaldybė