Sveikinimas pasieniečiams profesinės šventės proga
Gerbiami pasieniečiai!
Esate tie, kurie visada drąsiai įveikiate kylančius iššūkius saugant mūsų valstybės sieną, saugant mus visus.
Nuoširdžiai dėkoju Jums už tai.
Profesinės šventės proga linkiu sėkmės, sveikatos ir ryžto. Tegul visuomet Jus lydi visuomenės pagarba ir palaikymas.
Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė
Informacija atnaujinta 2022-06-29 10:10
Lazdijų rajono savivaldybė