Sveikinimas Vietos savivaldos dienos proga
Mieli savivaldybės darbuotojai,
Kasmet spalio 10-ąją minima Vietos savivaldos diena primena mūsų, savivaldybės darbuotojų, pareigą būti arčiausiai žmonių, būti kartu su jais, dirbti dėl jų.
Jūs, Lazdijų savivaldybės darbuotojų komanda, šią pareigą atliekate su kaupu.
Ačiū už kompetentingą darbą, atsakomybę, empatiją, puikias idėjas, – tai yra mūsų bendros komandos varomoji jėga. Jos dėka mes įveikiame ir toliau įveiksime bet kokius sunkumus.
Sveikinu Jus mūsų profesinės šventės proga. Linkiu visuomet atrasti motyvacijos, kad tai, ką darote yra kilnu, svarbu ir labai reikalinga mūsų kraštui.
Būkite sveiki, stiprūs, laimingi, mylimi ir gerbiami.
Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė
Informacija atnaujinta 2022-10-10 10:34
Lazdijų rajono savivaldybė