Pradžia

Sveikinimas

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Kovo 11-ajai, dar kartą dalijamės prieš metus, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio proga, sukurtu bendru merės Ausmos Miškinienės ir Lazdijų rajono garbės piliečių sveikinimu. Vaizdo sveikinime išsakyti žodžiai šiandien įgauna tik dar daugiau prasmės. Išklausykime mūsų kraštui reikšmingų asmenybių žodžius ir linkėjimus. Išlikime vieningi ir telkimės tam, kad laisva Lietuva išliktų per amžius!

Informacija atnaujinta 2021-03-10 16:33