Tarptautinis dviračių žygis – Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20-mečiui paminėti
Tradiciniame turistiniame dviračių žygyje, skirtame paminėti Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20-ąsias metines ir Europos dieną, dalyvavo daugiau kaip du šimtai dviratininkų. Šį renginį, kaip ir kasmet, suorganizuoja VSAT Varėnos pasienio rinktinė, šį kartą – Lazdijų rajone trasa driekėsi 53 km.
Be pasieniečių ir jų šeimos narių, dviračių žygyje dalyvavo kolegos iš Lenkijos sienos apsaugos, Lietuvos kariuomenės, policijos, Šaulių sąjungos, muitinės, Pasieniečių klubo ir kt.
Į renginį atvykusi Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė akcentavo, kad Lazdijų rajono savivaldybei, kaip pasienio kraštui, VSAT darbuotojai yra itin svarbūs ir džiaugiasi, kad dviračių žygis yra organizuojamas jau 20-ąjį kartą.
Dalyviai startavo bei finišuos poilsiavietėje Lietuvos-Lenkijos pasienyje prie Galadusio ežero, popietę vainikuos pasienietiška košė ir vakaronė.
Informacija atnaujinta 2024-05-10 12:53
Lazdijų rajono savivaldybė