TAU studentų metų palydėtuvės: padėkos žodžiai, skambus juokas ir tikros emocijos
Šiandien palydėti senuosius metus susibūrė Trečiojo amžiaus universiteto bendruomenė iš Lazdijų, Veisiejų ir Seirijų. Susitikimo metu buvo aptarti praėję metai, pristatyta nauja studentų taryba ir smagiai praleistas laikas drauge.
Sveikinimo žodžius bendruomenei skyrė ir už bendrystę dėkojo merė Ausma Miškinienė, vicemeras Dalius Mockevičius, LR Seimo narys Linas Urmanavičius bei TAU rektorė Elė Pečiulienė.
Šventinis susitikimas užsitęsė – niekas neskubėjo namo. Netilo skambus juokas, nestigo tikrų emocijų ir nuoširdžių padėkos žodžių.
Informacija atnaujinta 2025-12-29 17:25
Lazdijų rajono savivaldybė