Turistų gatvė – saugesnė ir vairuotojams, ir gyventojams
Turistų gatvė – atsinaujino. Pakeistos 3 gatvės šviestuvų atramos, dar dvi – rekonstruotos. Prie jų įrengtos apsauginės tvorelės ir stulpelis, kuris atskiria pėsčiųjų ir automobilių srautus.
Darbų rajono savivaldybės administracija ėmėsi pastebėjusi, jog šioje gatvėje nėra saugu: šviestuvų atramas dažnai užkabina automobiliai, jas išjudina, išverčia arba sulanksto. Yra pasitaikę ir eismo įvykių. Todėl buvo nuspręsta ne tik pastatyti naujas bei atstatyti iškraipytas atramas, tačiau ir įrengti ryškias apsaugines tvoreles. Jos taip pat saugos ir gyventojų bei lankytojų automobilius, bus sumažintas draudiminių įvykių kiekis.
Darbus, kurių vertė daugiau kaip 4260 eurų, atliko UAB „Ordo“.
Linkime Lazdijuose važinėti saugiai ir atsakingai.
Informacija atnaujinta 2023-09-13 14:21
Lazdijų rajono savivaldybė