Pradžia

Užimtumo tarnybos vadovų vizitas: savivaldybei padėkota už bendradarbiavimą ir pagalbą sprendžiant gyventojų nedarbo problemas

Užimtumo tarnybos vadovų vizitas: savivaldybei padėkota už bendradarbiavimą ir pagalbą...

Šiandien rajono savivaldybės vadovai – vicemeras Dalius Mockevičius, administracijos direktorė Šarūnė Dumbliauskienė, merės patarėja Sigita Lenauskienė ir administracijos patarėjas Tomas Savukas savivaldybėje priėmė Užimtumo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Užimtumo tarnybos Kauno klientų aptarnavimo departamento direktorių Tautvydą Bielozarevičių ir šio departamento Lazdijų skyriaus vedėją Renatą Jančiauskienę.

Aptarti itin aktualūs šiandienos kontekste klausimai:  nedarbo Lazdijų savivaldybėje mažinimas, darbo rinkos politikos priemonių taikymas, rajono savivaldybės ir Užimtumo tarnybos bendradarbiavimas, individualaus verslo steigimo skatinimas ir kiti klausimai.

Apžvelgdamas situaciją Alytaus apskrityje ir savivaldybėje, T. Bielozarevičius akcentavo, kad Lazdijų savivaldybėje pastaraisiais metais matomas teigiamas pokytis.  Tai rodo, jog Užimtumo tarnybos taikomi darbo metodai bei įvairios priemonės veikia. Jis dėkojo savivaldybei už nuolatinį bendradarbiavimą su Užimtumo tarnyba ieškant galimybių kuo daugiau gyventojų pritraukti į darbo rinką.

Aktyvios darbo rinkos politikos priemonių programą 2024 metais pristatė Užimtumo tarnybos Lazdijų skyriaus vedėja Renata Jančiauskienė.

Savivaldybės vicemeras Dalius Mockevičius pasveikino Užimtumo tarnybos Kauno klientų aptarnavimo skyriaus direktorių Tautvydą Bielozarevičių su šiemet Užimtumo tarnybos švenčiama 105-ųjų metų sukaktimi bei pasidžiaugė įgyvendinamomis priemonėmis gyventojų užimtumui didinti, kvalifikacijai kelti arba persikvalifikuoti. Kaip sveikintiną pavyzdį jis nurodė vos prieš porą mėnesių atidarytą Alytaus regiono karjeros centrą „Karjeras“. Administracijos direktorė Šarūnė Dumbliauskienė akcentavo savivaldybės administracijos ir Užimtumo tarnybos bendradarbiavimo reikšmę sprendžiant visus su nedarbo mažinimu susijusius klausimus.

Susitikimo metu Užimtumo tarnybos ir savivaldybės atstovai dalijosi  įžvalgomis bei patirtimis apie sėkmingiausiai veikiančias priemones, skatinančias gyventojus įsitraukti į darbo rinką, kurti verslus, tobulinti karjeros įgūdžius ar persikvalifikuoti, nesvarbu, kokio amžiaus jie būtų.

Informacija atnaujinta 2024-04-26 11:54