Lt
Pradžia

Vaikų vasaros stovykloms papildomas finansavimas – iš viso šiais metais bus skirta 31 tūkst. eurų

Vaikų vasaros stovykloms papildomas finansavimas – iš viso šiais metais bus skirta 31 tūkst. eurų

Papildomi 15 tūkst. eurų – Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu skirta Lazdijų rajone gyvenančių vaikų vasaros stovykloms ir kitoms neformaliojo vaikų švietimo veikloms finansuoti 2020 metais. Lėšos skirtos vaikų vasaros stovykloms, kuriose vasaros atostogų metu organizuojama neformaliojo vaikų švietimo veikla, taip pat – neformaliojo vaikų švietimo projektams, edukacinėms veikloms ir kitiems ugdomojo pobūdžio renginiams.
Dėl pandemijos atšaukus vasarą turėjusią vykti Moksleivių dainų šventę, sutaupytos lėšos paskirstytos visoms savivaldybėms atsižvelgiant į mokinių, besimokančių savivaldybėje, skaičių.
„Iš savivaldybės biudžeto vaikų ir jaunimo poilsiui ir laisvalaikiui, skatinant jų kūrybiškumą, numatyta skirti 16 tūkstančių eurų, tad papildomi 15 tūkst. eurų, skirti Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu yra tikrai reikšminga suma. Sieksime, kad kuo daugiau savivaldybės mokinių prasmingai ir įdomiai praleistų vasaros atostogas, kad veiklas organizuotų tie kurie yra labiausiai pasirengę ir motyvuoti. Didžiausias dėmesys bus skiriamas vaikų saviraiškai, kūrybiškumui skatinti, turiningoms edukacinėms veikloms“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Informacija atnaujinta 2020-06-12 10:26