Pradžia

Valstybė remia dujų balionų keitimą saugia energija

Valstybė remia dujų balionų keitimą saugia energija

Siekiant užtikrinti daugiabučių gyventojų saugumą, iki 2022 m. pabaigos, iš trijų aukštų ir aukštesnių daugiabučių namų maistui gaminti naudojami dujų balionai privalo būti pašalinti. Gyventojai turės pasirinkti saugius energijos šaltinius – elektrą arba gamtins dujas.

Informacija atnaujinta 2020-08-11 09:04