Lt
Pradžia

Veisiejai pasitinka naujomis pramogomis

Veisiejai pasitinka naujomis pramogomis

Kviečiame mėgautis ne tik Veisiejų fontano užburiančia muzika ir vaizdais, bet ir sukurtu bendru pasienio maršrutu, skirtu atrasti pasienio paveldo objektus, išsidėsčiusius Veisiejuose. Išbandykite naująjį Veisiejų istorinį maršrutą, kuris leis žaidimo forma patogiai, linksmai ir įdomiai keliauti po Veisiejų miestą bei lankyti žymiausias šio miesto vietas. Atsakykite į klausimus atidžiai apžiūrėdami objektus, gaukite nuorodas iki kito objekto ir linksmai leiskite laiką Veisiejuose. Žaidime taip pat rasite objektų aprašymus lietuvių ir anglų kalbomis. Nepamirškite telefone įsijungti vietos nustatymo funkcijos, nes tik tuomet klausimus, nuorodas ir maršruto kryptis matysite realiuoju laiku. Jeigu neturite galimybės atvykti į Veisiejus, sukurta versija žaidimui iš namų, tad tiesiog smagiai praleiskite laiką su šeima, pasitikrindami žinias apie Veisiejų istoriją. Žaidimą rasite čia: https://zaidimas.lazdijai-turizmas.lt/

Žaidimas sukurtas įgyvendinant Interreg V–A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programos projektą „Ieškomi pasienio paveldo maršrutai“, skirtas pasienio turizmo plėtrai. Projekto įgyvendinimo metu taip pat atliktas Veisiejų fontano remontas, esamų trijų pantoninių prieplaukų remontas Veisiejuose, naujų įrengimas Meteliuose, pritaikant jomis naudotis negalią turintiems asmenims.

Projekto tikslinė grupė: pasienio bendruomenių nariai, savivaldybės, turistai. Projekto trukmė 24 mėnesiai, projekto investicijų dalis, tenkanti Lazdijų rajono savivaldybei – 170237,21 Eur.

Informacija atnaujinta 2021-07-21 15:47