Pradžia

Veisiejų gimnazijos mokiniai džiaugiasi nauju mokykliniu autobusu

Veisiejų gimnazijos mokiniai džiaugiasi nauju mokykliniu autobusu

Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos bendruomenė jau turi naują, modernų ir patogų 19 vietų „IVECO“ autobusiuką. Naujasis autobusiukas užtikrins, kad kelionės į mokyklą būs saugesnės, patogesnės ir prieinamos kiekvienam mokiniui.

„Kuo daugiau galime pasirūpinti vaikų saugumu, patogumu ir šypsenomis, tuo daugiau džiaugsmo turime mes visi – mokykla ir bendruomenė“, – sakė vicemeras Dalius Mockevičius. 

Informacija atnaujinta 2025-09-24 10:10