Veisiejų gimnazijos mokiniai džiaugiasi nauju mokykliniu autobusu
Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos bendruomenė jau turi naują, modernų ir patogų 19 vietų „IVECO“ autobusiuką. Naujasis autobusiukas užtikrins, kad kelionės į mokyklą būs saugesnės, patogesnės ir prieinamos kiekvienam mokiniui.
„Kuo daugiau galime pasirūpinti vaikų saugumu, patogumu ir šypsenomis, tuo daugiau džiaugsmo turime mes visi – mokykla ir bendruomenė“, – sakė vicemeras Dalius Mockevičius.
Informacija atnaujinta 2025-09-24 10:10
Lazdijų rajono savivaldybė