Veisiejų Sigito Gedos gimnaziją netrukus pasieks naujas mokyklinis autobusas
Rugsėjo mėnesį, prasidėjus naujiesiems mokslo metams, Veisiejų Sigito Gedos gimnaziją pasieks modernus ir patogus IVECO 50C18 autobusas, užtikrinantis saugų ir patogų mokinių vežimą į mokyklą ir iš jos.
Tai patvirtina savivaldybės administracijos direktorės Šarūnės Dumbliauskienės pasirašyta sutartis su UAB „Transmitto“ dėl naujo mokyklinio autobuso įsigijimo.
Informacija atnaujinta 2025-08-19 15:14
Lazdijų rajono savivaldybė