Lt
Pradžia

Veisiejuose – dar vienas renovuotas daugiabutis namas

Veisiejuose – dar vienas renovuotas daugiabutis namas

Vilties g. 20 namo gyventojai neslepia džiugesio – gyvens šilčiau, taupiau, o ir nekilnojamo turto vertė pakilo. Viskas dėl laiku priimtų sprendimų ir ryžto atlikti namo renovaciją. 

Darbų sutartis pasirašyta beveik lygiai prieš metus - 2022 birželio 20 dieną, o po projektavimo, ekspertizės ir leidimo gavimo darbų statybvietė rangovui perduota šių metų sausį, kuris per pusę metų atliko sutartus renovacijos žingsnius.

Triaukštis dviejų laiptinių namas ne tik vizualiai gražesnis, bet ir daug praktiškesnis. Atlikti šildymo sistemos atnaujinimo darbai: nuo automatinių balansinių ventilių ant stovų, termostatinių ventilių prie šildymo prietaisų įrengimo iki vamzdynų keitimo ir izoliavimo, šildymo paskirstymo sistemos pertvarkymo į dvivamzdę sistemą, radiatorių keitimo ir individualios apskaitos prietaisų įdiegimo. 

Pertvarkyta karšto vandens sistema, pakeisti ir izoliuoti vamzdynai. Name sutvarkyta natūrali vėdinimo sistema – rekuperacija su individualiais rekuperatoriais butuose. 

Apšiltintas stogas, pakeista stogo danga, apšiltintos ir išorinės sienos, ir cokolis. 

Taip pat įstiklinti balkonai ar lodžijos, o senos butų, langų ar balkonų durys pakeistos naujomis mažesnio šilumos pralaidumo durimis. 

Atnaujinta ir bendro naudojimo moderni elektros inžinerinė bei apšvietimo sistemos. Pakeistos ar renovuotos drenažo, geriamojo vandens ir buitinių nuotekų sistemos. 

Bendra įgyvendintų darbų vertė pagal rangos darbų sutartį yra – 375 799,02 Eur su PVM. Ši suma yra nurodyta dar neįvertinus po projekto įgyvendinimo suteikiamos paramos. Paramos suteikimo procedūros pradedamos vykdyti tik pridavus daugiabutį namą komisijai, kas šiuo metu ir vyksta. Tiksli suma po valstybės paramos suteikimo dar nėra apskaičiuota.

Šią vasarą planuojama užbaigti renovuoti ir dar vieną daugiabutį namą, esantį adresu: Radvilų g. 31, Veisiejai. 

Taip pat neseniai pradėti daugiabučio namo, esančio Kailinių g. 7, Kailinių k., Veisiejų sen., Lazdijų r. sav., modernizavimo darbai.

Informacija atnaujinta 2023-06-29 13:33