Pradžia

Veisiejuose iškilmingai paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Veisiejuose iškilmingai paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena – tradiciškai paminėta Veisiejuose, šventė prasidėjo visiems sugiedant Lietuvos himną.

Santarvės aikštėje prie Nepriklausomybės paminklo šiandien vidurdienį rinkosi viso rajono ugdymo įstaigų moksleiviai, mokytojai, Veisiejų įstaigų, bendruomenių žmonės, į šventę atvyko Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras Dalius Mockevičius.

„Kovo 11-oji  yra mūsų visų laisvė, kuria reikia džiaugtis ir dėti visas pastangas, kad Lietuva taptų dar geresne ir galėtumėme tęsti šią nuostabią tradiciją“,– šventėje kalbėjo savivaldybės vicemeras Dalius Mockevičius.

Prie Nepriklausomybės paminklo padėtos gėlės, uždegtos atminimo žvakelės.

Veisiejiečiai šventės dalyviams dovanojo puikią nuotaiką:  skambėjo ansamblio „Packavėlė“ dainos.

Po to vyko tradiciniu Veisiejuose tapęs moksleivių  bėgimas „Laisvės taku“  pagal amžiaus grupes, kurį organizavo Lazdijų sporto centras. Vicemeras Dalius Mockevičius nugalėtojams įteikė simbolinius apdovanojimus.

Informacija atnaujinta 2024-03-08 14:04