Pradžia

Ypatinga diena aktyviems Lazdijų rajono senjorams – prasidėjo nauji Trečiojo amžiaus universiteto mokslo metai

Ypatinga diena aktyviems Lazdijų rajono senjorams – prasidėjo nauji Trečiojo amžiaus universiteto...

Devintuosius metus skaičiuojantis Lazdijų rajono trečiojo amžiaus universitetas šiandien pradėjo naujuosius mokslo metus. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Lazdijų šv. Onos parapijos bažnyčioje. Iškilmingas mišias aukojo Lazdijų dekanato vicedekanas Jonas Baliūnas. Po šv. Mišių šventė tęsėsi Lazdijų krašto muziejaus kiemelyje. Jame netrūko gausių linkėjimų, geros nuotaikos ir kvapnios kavos.

Nuotaikingus šokius mūsų rajono senjorams dovanojo Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Druskininkų miesto bendrija. Gražiausias dainas skyrė Punsko ansamblis „Tėviškės aidai“. 

„Esate labai svarbūs ir reikalingi, mielieji mūsų senjorai, saugokite save, nepraraskite optimizmo ir noro bendrauti, susitikti, keliauti. Tikiuosi, pandemija nesutrukdys planų ir prasidedantys naujieji Jūsų mokslo metai bus kupini nuotykių bei gerų emocijų. Visuomet Jus palaikysiu tiek morališkai, tiek finansiškai, jei tik Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nariai tam pritars, –  įteikdama stiprinančių imunitetą gėrybių pilną pintinę kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Praėję metai buvo pirmieji, per Lazdijų trečiojo amžiaus universiteto gyvavimą, kuomet jo veikloms, tarybos sprendimu, buvo skirtas finansavimas. Anksčiau kelionėms pinigai buvo skiriami parašius prašymą rajono vadovams, veikla buvo dalinai finansuojama iš projektų lėšų, o universiteto veiklą koordinuojantis  VšĮ „Lazdijų švietimo centras“ kolektyvas ieškodavo lektorių, kurie savo patirtimi su universiteto dalyviais dalindavosi nemokamai. Šie metai jau antrieji, kuomet trečio amžiaus universiteto veikloms skiriamas 20 tūkst. eurų finansavimas. Ateityje šią tradiciją planuojama tęsti toliau.

Informacija atnaujinta 2021-09-22 16:44