Žinia Seirijams: vandentiekio projektas – įgyvendintas, kviečiame jungtis prie naujų trasų
UAB „Lazdijų vanduo“ 2023 metais baigė vykdyti Seirijų miestelio vandentiekio ir nuotekų surinkimo trasų atnaujinimo projektą. Jo metu nutiesta 1,6 km naujų vandentiekio ir 4,5 km nuotekų tinklų, rekonstruota 2,2 km vandens tiekimo tinklų. Bendra projekto suma viršijo 757 tūkst. eurų Jis buvo finansuojamas Europos Sąjungos fondų ir Lazdijų rajono savivaldybės lėšomis.
Projekte numatyta, kad centralizuotais vandentiekio ir nuotekų valymo tinklais turės galimybę naudotis daugiau kaip 130 namų ūkių, šis skaičius buvo fiksuojamas ir projekte.
Savivaldybė, rengdama projektą, buvo atlikusi raštišką gyventojų apklausą, todėl žinojo, kiek jų ketina jungtis prie naujų trasų. Su gyventojais buvo susitarta, jog savivaldybė teiks trasų atnaujinimo projektą, organizuos jo vykdymą, prisidės prie įgyvendinimo dalimi savo lėšų, o gyventojai, savo iniciatyva ir lėšomis, prie naujų trasų prisijungs.
Kol kas tik nedaugelis seirijiečių savo pažadą tesėjo. Kaip žinia, projekto sąlygų nevykdymas grėstų finansinėmis sankcijomis savivaldybei. Todėl kviečiame Seirijų miestelio A. Žmuidzinavičiaus, Ežerėlio, Gėlių, Kalnų, Liepų, Vytauto gatvių gyventojus kreiptis į UAB ,,Lazdijų vanduo“ su prašymais išduoti prisijungimo prie centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklų sąlygas ir jungtis prie naujai įrengtų centralizuotų vandentiekio ir nuotekų sistemų, o atlikus prisijungimo darbus – pasirašyti geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartis su UAB „Lazdijų vanduo“.
Būtina suskubti tai padaryti iki gegužės mėnesio, nes, atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu yra sudaryta galimybė gyventojams prisijungti prie naujai įrengtos infrastruktūros, nuo gegužės mėnesio geriamojo vandens tiekimo paslauga senomis trasomis nebus teikiama.
Informacija atnaujinta 2024-03-13 13:28
Lazdijų rajono savivaldybė