Pradžia

Stipriname pasienio regionų bendradarbiavimą: Lazdijų rajono savivaldybė su partneriais dalyvauja projekte

Stipriname pasienio regionų bendradarbiavimą: Lazdijų rajono savivaldybė su partneriais dalyvauja...
Lazdijų rajono savivaldybė kartu su partneriais iš Lietuvos ir Lenkijos dalyvauja projekte, skirtame stiprinti pasienio regionų bendradarbiavimą, dalintis gerąja patirtimi ir ieškoti naujų galimybių vietos bendruomenių plėtrai.
 
Projekto metu partneriai gilins žinias apie vietos bendruomenių įtraukimą į sprendimų priėmimą, dalyvaus susitikimuose, keisis patirtimi bei lankysis Austrijos ir Italijos pasienio regione, kuris Europoje laikomas vienu sėkmingiausių tarpvalstybinio bendradarbiavimo pavyzdžių.
 
Įgytos žinios ir geroji praktika padės stiprinti bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Lenkijos pasienio savivaldybių, skatins aktyvesnį bendruomenių įsitraukimą bei sudarys prielaidas naujoms bendroms iniciatyvoms ateityje.
 
Projektą įgyvendina Punsko valsčius kartu su Lazdijų rajono, Vilkaviškio rajono ir Kalvarijos savivaldybėmis.
 
Projektas įgyvendinamas nuo 2026 m. gegužės iki lapkričio mėnesio.
 

Informacija atnaujinta 2026-06-23 13:19